Loading...

2-izbový byt Stupava- znížená cena

116,000€

Popis

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Stupave, na ulici Dlhá.
Lokalita je vyhľadávaná hlavne kvôli kľudnej časti mesta a dobrej dostupnosti služieb. Vstup k bytovému domu je oplotený a prístupný cez elektrickú bránu , kde sa nachádza súkromné parkovisko obyvateľov s jedným parkovacím miestom prislúchajúcim k tomuto bytu a detským ihriskom. Uzavretosť tohto komplexu vytvára príjemnú rodinnú atmosféru a poskytuje bezpečnosť záhrady rodinného domu. Vstup do bytového domu je uzamknutý s elektrickým vrátnikom. Bytový dom je 10 ročná novostavba s moderne riešeným výťahom a chodbovými časťami.

Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží. Celková výmera bytu je 63,10 m². K bytu prislúcha murovaná pivnica a vonkajšie súkromné parkovanie. Byt sa predáva aj vrátane parkovacieho miesta v podzemnej garáži. Byt pozostáva z dvoch izieb, ktoré majú svoj samostatný balkón. Jedna z izieb je spojená s kuchynskou časťou. Ďalšími priestormi bytu je vstupná chodba, na ktorej sa nachádza veľká vstavaná skriňa a kúpeľňa s rohovou vaňou , umývadlom a WC .
Cena bytu je 116 000€

V prípade bližších informácií a zarezervovania si obhliadky volajte na tel. č. 0903 716 701 Miroslav Štvrtecký
Pri predaji zabezpečíme bezplatne sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti, právne a katastrálne služby, t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Lokalita

Zdielať túto nehnuteľnosť