Loading...

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT, SKALICA,REZERVOVANÉ

58,000€

Popis

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt blízko centra mesta na ulici Mallého. Nachádza sa na 5 poschodí zo 6 v bytovom dome, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nový výťah, vymaľované spoločné priestory, nové vchodové dvere. Byt je výborne dispozične riešený na juhozápad. Pozostáva so vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC,priestrannej spálne, obývačky a menšej kuchyne. V byte sú vymenené pvc okná, plávajúce podlahy a dlažby. Jadro je pôvodné murované s tehál,ktoré si môže nový majiteľ prerobiť podľa svojich predstáv a potrieb ako aj celý byt. Výmera bytu je 56,83 m2 + balkón a prislúchajú k nemu aj dve murované pivnice. Náklady na mesiac predstavujú sumu do 148 eur. Byt je v OV, predajom okamžite voľný. V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť zastávka MHD, škola, obchodné a nákupné centrum, parkovanie u bytového domu.
Cena tohto bytu je 58 000 eur. Bližšie informácie ohľadom tejto nehnuteľnosti a obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle +421 907 784 324.
Pri predaji zabezpečíme bezplatné financovanie nehnuteľnosti,právne služby t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Predajca: REALIN s.r.o Juraj Kamačaj
Telefón: +421 907 784 324
Cena: 58 000 eur
Lokalita: SKALICA

Lokalita

Zdielať túto nehnuteľnosť