Loading...

PREDAJ RODINNÝ DOM, BORSKÝ MIKULÁŠ

78,000€

Popis

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej časti obce Borský Mikuláš. Dom je dobre situovaný na začiatku pozemku po pravej strane, na ľavej sa nachádza stodola v dobrom stave ktorú môže nový majiteľ využívať na rôzne účely. Pozemok je rovinatý s celkovou výmerou 1500 m2, zastavaná plocha domu je 114 m2. Dom má dva vchody, pozostáva s kuchyne, priestrannej kúpeľne s vaňou, samostatného WC, komory a dvoch izieb. V izbách sú položené drevené podlahy, v kuchyni a kúpeľni je dlažba. Pri rozšírení obytnej plochy domu sa môže využiť podkrovná časť domu, ktorá je cez celý dom. Má využitie na celoročné bývanie alebo víkendové chalupárčenie nakoľko v okolí je veľmi pekná príroda. Tento dom je vykurovaný plynom aj tuhým palivom, elektrina 230W, 380W, súčasťou pozemku je aj studňa a za stodolou menší potok. V Borskom Mikuláši je slušná občianska vybavenosť niekoľko potravín, zdravotné stredisko, kultúrny dom, škôlka, škola.
Cena tohto domu je 78000 eur. Bližšie informácie ohľadom tejto nehnuteľnosti a obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle +421 907 784 324.
Pri predaji zabezpečíme bezplatné financovanie nehnuteľnosti,právne služby t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Predajca: REALIN s.r.o Juraj Kamačaj
Telefón: +421 907 784 324
Cena: 78000 eur
Lokalita: BORSKÝ MIKULÁŠ, okr. SENICA

Lokalita

Zdielať túto nehnuteľnosť