Loading...

PREDAJ RODINNÝ DOM, SENICA

128,000€

Popis

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v kľudnej lokalite centre mesta Senica. Dom je situovaný na ľavej strane pozemku o celkovej výmere 1100 m2 čo ponúka veľa priestoru a využitia pre nových majiteľov. Je vhodný pre mladších ľudí, ktorí si chcú prerobiť dom na krásne bývanie podľa ich vkusu a potrieb. Samostatný dom pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, priestrannej kuchyne a dvoch izieb. Má veľké podkrovie so širokými schodmi s možnosťou rozšírenia bývania. V pivničných priestoroch domu sa nachádza práčovňa, kotolňa a dve väčšie miestnosti, ktoré si určite nájdu využitie ako napr. na spoločenskú miestnosť pre posedenie s rodinou alebo priateľmi. Dom je celý vykurovaný plynom, je tu možnosť postavenia krbu nakoľko dom má funkčné komíny. Na dvore domu sa nachádza samostatne stojaca garáž a ďalšia bytová jednotka s kúpeľňou, kuchyňou a dvomi menšími izbami, ktoré sú taktiež vykurované plynom. Súčasťou rodinného domu je pekná záhrada z rôznym využitím napr. postavenia zimnej záhrady, terasy alebo bazénu.
Náklady na bývanie predstavujú čiastku cca 150 eur na mesiac. Dom je predajom voľný pre nových majiteľov.
Cena tohto domu je 128000 eur. Bližšie informácie ohľadom nehnuteľnosti a obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle + 421 907 784 324.
Pri predaji zabezpečíme bezplatné financovanie nehnuteľnosti ,právne služby t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Predajca: REALIN s.r.o Juraj Kamačaj
Telefón: +421 907 784 324
Cena: 128000 eur
Lokalita: SENICA

Lokalita

Zdielať túto nehnuteľnosť