Loading...

PREDAJ TROJIZBOVÝ BYT, SKALICA,REZERVOVANÉ

83,000€

Popis

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, na ulici L. Svobodu. Byt sa nachádza na 5 poschodí zo 7 v bytovom dome, ktorý je po rekonštrukcii. Pozostáva zo vstupnej chodby, detskej izby, obývačky z ktorej sa prechádza do spálne,priestrannej kúpeľni s rohovou vaňou a WC, kuchyne s peknou kuchynskou linkou zn. Oresi ktorá samozrejme ostáva pri predaji bytu. Z kuchyne je vstup na balkón s pekným výhľadom. Tento byt má veľmi dobrú dispozíciu a t.j. na JZ čo nových majiteľov trochu ubráni od letných horúčav. V byte pri rekonštrukcii boli taktiež menené komplet elektrické rozvody,omietky na stenách, vyrovnanie podláh v celom byte, bezpečnostné dvere. Výmera tohto bytu je 78 m2 + balkón, náklady predstavujú sumu okolo 160 eur na mesiac+ internet. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni v blízkosti je materská škôlka, škola, zástavka MHD, zdravotné stredisko. Výhodou je aj parkovanie pod oknami bytu. Byt je v OV a predajom voľný.
Cena tohto pekného bytu je 83 000 eur. Bližšie informácie ohľadom tejto nehnuteľnosti a obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle +421 907 784 324.
Pri predaji zabezpečíme bezplatné financovanie nehnuteľnosti,právne služby t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Predajca: REALIN s.r.o Juraj Kamačaj
Telefón: +421 907784324
Cena: 83000 eur
Lokalita: SKALICA

Lokalita

Zdielať túto nehnuteľnosť