Loading...

Novostavba domu v meste Senica – Mlyny, okr. Senica

146,500€

Popis

Ponúkame Vám na predaj stavbu rodinného domu v prevedení holodom, nachádzajúcu sa v meste Senica, okr. Senica, časť Mlyny. Severne orientovaný pozemok o rozlohe 592 m2 ponúka dostatok miesta na rodinný dom o zastavanej ploche 150 m2 a úžitkovej plochy 105 m2. Kolaudácia prebehne začiatkom roka 2019.
Rodinný dom pozostáva z kuchyne so samostatnou špajzou spojenej s obývacou izbou so vstupom na terasu, rodičovskej spálne s vlastnou kúpeľňou s WC, dvoch obytných izieb s výstupom terasu , kúpeľne s WC, technickej miestnosti, predsiene a chodby. Súčasťou vybavenia domu je aj predpríprava na krbovú vložku umiestnená v obývacej izbe. Pozdĺž domu sa nachádzajú dve parkovacie miesta.

Vykurovanie domu je riešené elektrickým kúrením s kotlom nachádzajúcim sa v technickej miestnosti. Dom je napojený elektrinu, vodu a kanalizáciu. Plynová prípojka je umiestnená pred domom.

Cena rodinného domu je 146.500,- EUR

V prípade bližších informácií volajte na tel. č. 0949 740 568
Pri predaji zabezpečíme bezplatne financovanie nehnuteľnosti, právne a katastrálne služby, t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady

Lokalita

Zdielať túto nehnuteľnosť