Loading...

4 izbová novostavba RD s terasou v meste Senica – Mlyny, okr. Senica

146,500€

Popis

Realin,s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného 4 izbového domu s terasou v prevedení holodom, nachádzajúcu sa v meste Senica, okr. Senica, časť Mlyny. Severne orientovaný pozemok o rozlohe 592 m2 ponúka dostatok miesta pre rodinný dom o zastavanej ploche 150 m2 a úžitkovej ploche 105 m2. Kolaudácia prebehla vo februári roka 2019.
Rodinný dom pozostáva z kuchyne so samostatnou špajzou spojenou s obývacou izbou so vstupom na terasu, rodičovskej spálne s vlastnou kúpeľňou s WC, dvoch obytných miestností so vstupom na terasu , kúpeľne s WC, technickej miestnosti, predsiene a chodby.

Súčasťou vybavenia domu je aj predpríprava na krbovú vložku, ktorá je umiestnená v obývacej izbe, teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom a ohrev teplej úžitkovej vody zabezpečuje tepelné čerpadlo. V cene domu sú aj exteriérové elektrické hliníkové žalúzie. Pozdĺž domu sa nachádzajú dve parkovacie miesta.

Cena rodinného domu je 146.500,- EUR

V prípade bližších informácií volajte na tel. č. 0949 740 568
Pri predaji zabezpečíme bezplatne financovanie nehnuteľnosti, právne a katastrálne služby, t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady

Lokalita

Zdielať túto nehnuteľnosť