Nahrávam...

3 izbový byt Skalica

67,000€

Popis

Ponúkame na predaj 3 izbový slnečný byt v centre mesta Skalica.
Byt má tri samostatné izby. Spálňa, izba a obývacia izba s východom na balkón. Nachádza sa na 4 poschodí (5-te podlažie) bytového domu bez výťahu. Úžitková plocha je 64m2, k bytu prislúcha balkón, pivnica a spoločné bytové priestory na bicykle a kočíky. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii/zateplenie, opravená strecha, stupačky. Byt je v pôvodnom stave, čo dáva novému majiteľovi priestor na realizáciu a zveľadenie podľa vlastných predstáv.

Kúrenie je ústredné, na radiátoroch sú merače tepla. Byt je v osobnom vlastníctve, slnečný, suchý,do nedávna trvalo obývaný. Kúpou je byt voľný.
Byt svojou polohou poskytuje výbornú, kompletnú občiansku vybavenosť. Detské ihriská, škôlka, škola, zdravotné stredisko, nemocnica, obchody,… V blízkosti bytového domu sa nachádza autobusová stanica pre medzimestskú dopravu ako aj pre diaľkové linky. Parkovanie je možné pred bytovým domom.

V prípade bližších informácií a rezervovania si obhliadky volajte na tel.č.0903 716 701 Miroslav Štvrtecký
Pri predaji zabezpečíme bezplatne sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti (hypotéka, stavebné a iné typy úverov podľa potreby), právne a katastrálne služby, t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

 

Zdielať túto nehnuteľnosť

Zdieľať