Nahrávam...

PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA SKALICA

82,000€

Popis

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v centre mesta Skalica na ulici Školská v peknom a útulnom prostredí. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí bytového domu,ktorý je tiež po celkovej rekonštrukcii. V byte bola realizovaná rekonštrukcia v roku 2014 komplet rozvody elektriny, vody, murované jadro a steny. Podlahy celého bytu tvoria parkety z tvrdého dreva, ktoré sú tiež pekne upravené čo dáva bytu svoj štýl a teplo domova. Tento byt pozostáva zo širokej vstupnej chodby kde sú menšie skrine na kabáty a topánky, kúpeľne, samostatného WC, priestrannej obývačky, kuchyne, spálne so vstupom na veľkú murovanú lodžiu a menšej izby ktorá slúži momentálne ako šatník s veľkými skriňami. Výmera bytu je 70 m2, k bytu prislúchajú dve murované pivnice. Náklady na mesiac predstavujú sumu do 120 eur na dve osoby nakoľko je byt svetlý a teplý tak nie je potreba v zimnom období toľko kúriť. Prostredie okolo bytového domu je veľmi čisté a udržiavané, v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a veľa zelene. Byt je v OV, bude voľný od septembra.
Cena tohto pekného bytu je 82 000 eur. Bližšie informácie ohľadom tejto nehnuteľnosti a obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle + 421 907 784 324.
Pri predaji zabezpečíme bezplatné financovanie nehnuteľnosti,právne služby t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Predajca: REALIN s.r.o Juraj Kamačaj

Telefón: +421 907 784 324

Cena: 82 000 eur

Lokalita: SKALICA

Zdielať túto nehnuteľnosť

Zdieľať