Nahrávam...

**Znížená cena**PREDAJ RODINNÝ DOM, BORSKÝ MIKULÁŠ

88,000€

Popis

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Borskom Mikuláši, ktorý si môžete upraviť a zrekonštruovať podľa svojich potrieb a predstáv. Dom bol postavený v roku 1979, nachádza sa v kľudnej ulici mesta. Výmera je celkom 451 m2 t.j zastavaná plocha záhradka. Po menších úpravách ako je nová rozvodná skriňa na elektrinu a Pvc okno z dverami v kuchyni je dom v dobrom stave, obývateľný, udržiavaný. Dom pozostáva z 2 kuchýň, 1 menšej, komory, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a 4 samostatných izieb. Je veľmi dobre dispozične riešený na úpravy aby každý obyvateľ domu mal svoje pohodlie a súkromie. Taktiež je možnosť rekonštrukcie podkrovia na bývanie, pracovňu,prípadne ako odkladací priestor. Tento sa dá vykurovať plynom ako aj tuhým palivom. Na dvore sa nachádza pekná drevená terasa, ktorá je zastrešená. Súčasťou je samostatne stojaca garáž a plne funkčná studňa. V blízkosti domu sa nachádzajú potraviny, autobusová zástavka,obecný úrad.
Cena tohto domu je 88 000 eur. Bližšie informácie ohľadom tejto nehnuteľnosti a obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle +421907784324.
Pri predaji zabezpečíme bezplatné financovanie nehnuteľnosti,právne služby t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Predajca: REALIN s.r.o Juraj Kamačaj

Telefón: +421 907 784 324

Cena: 88 000 eur

Lokalita: BORSKÝ MIKULÁŠ okr. SENICA

 

Zdielať túto nehnuteľnosť

Zdieľať