Nahrávam...

Predám 2 izbový, Holíč

70,000€

Popis

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt v Holíči. Byt sa nachádza sa na vyvýšenom prízemí bytového domu bez výťahu. Celková úžitková výmera bytu je 64 m2. K bytu prislúcha aj komora na medziposchodí a spoločné bytové priestory.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ako murované jadro, laminátové podlahy, dlažba, plastové okná. Vstupné dvere sú bezpečnostné Adlo.

Byt dispozične tvoria dve samostatné izby. Priestranná vstupná predsieň, nová kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, nová kuchyňa so zabudovanou plynovou varnou doskou na sklenom povrchu. Kúrenie je ústredné, na radiátoroch sú merače tepla.
V byte je optický kábel a vysokorýchlostný internet.
Byt je v osobnom vlastníctve, pekný, slnečný, suchý a udržiavaný. Byt je kúpou voľný.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii, ako zateplenie, nová strecha.
Byt sa nachádza blízko centra mesta a svojou polohou poskytuje výbornú, kompletnú občiansku vybavenosť. Detské ihriská, škôlka, škola, zdravotné stredisko, obchody, autobusová stanica, Holíčsky zámok a park,…. Cena 70.000 Eur.

V prípade bližších informácií a rezervovania si obhliadky volajte na tel. č. 0903 716 701 Miroslav Štvrtecký. Pri predaji zabezpečíme bezplatne sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti (hypotéka, stavebné a iné typy úverov podľa potreby), právne a katastrálne služby, t. j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Zdielať túto nehnuteľnosť

Zdieľať