Nahrávam...

Predám garsónku v centre mesta Skalica

37,000€

Popis

Ponúkame na predaj byt – garsónku v Skalici o výmere 20 m2. Nachádza sa na 3.nadzemnom podlaží zo 4, bytového domu bez výťahu. K bytu prislúchajú spoločné priestory na bicykle a kočíky.

Dispozíciu tvorí vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou a WC, veľká priestranná izba v ktorej sa nachádza kuchynka. Podlahy sú na chodbe laminátové, v izbe parkety a v kúpeľni dlažba. Okno je plastové so žalúziami. Kúrenie je ústredné, na radiátoroch sú merače tepla. V bytovom dome je možnosť pripojenia na vysokorýchlostný internet.
Byt je v osobnom vlastníctve, pekný, slnečný, suchý, trvalo obývaný a udržiavaný.

Bytový domu prešiel rekonštrukciou a modernizáciou. Svojou polohou poskytuje výbornú, kompletnú občiansku vybavenosť. Detské ihriská, škôlka, škola, zdravotné stredisko, nemocnica, obchody, park,…. Parkovanie je možné pred bytovým domom.
Nehnuteľnosť sa ponúka v predajnej cene 37.000 Eur.

V prípade bližších informácií a rezervovania si obhliadky volajte na tel.č. Miroslav Štvrtecký. Pri predaji zabezpečíme bezplatne sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti (hypotéka, stavebné a iné typy úverov podľa potreby), právne a katastrálne služby, t.j. vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov na príslušné úrady.

Zdielať túto nehnuteľnosť

Zdieľať